АФНУ
5
Років досвіду
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
12
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
12571
Останній візит на сайт
сьогодні
Член АФНУ

Оренда комерційної нерухомості (1)

  • Світлана Васюта
    45 000 грн/міс
    383 грн/м²

    Боголюбова вул., 38

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Софія Сіті
    приміщення вільного призначення
    117.4 м²
    2018 рік побудови
    сьогодні
    Оренда приміщення без комісії для орендарів! Тепле, фасадне, з виходом на 2 сторони — у двір та на алею. Приміщення без ремонту, надаються ремонтні канікули. Поруч вже є сусіди, що створює хороший трафік та активність. Підійде під: офіс, салон, магазин, студію, шоурум чи інший формат. Деталі в дірект/повідомлення.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.